Masözlüğün Yanı Sıra Fetişizm Alanında Hizmet Veren Hazal

  • Listelenen: 10 Nisan 2019 23:31
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Masözlüğün Yanı Sıra Mistress ve Fetişizm Hizmeti Veren Hazal

Herkese mutlu günler. Benim ilanımı ve resimlerimi görüp de hemen aramanızı istemiyorum. Çünkü ben sizlere normal bir cinsel ilişki hizmeti vermeyeceğim. Aslına bakarsanız ben size bir hizmet vermeyeceğim sizler benim huzuruma gelerek bana hizmet vereceksiniz. Bunu kabul eden olursa bekliyorum. Mistress olarak yani Türkçesi size sahip olacak dominant ve son derece katı kurallara sahip olan bu koymuş olduğum kurallarımı eğer ki yapmazsanız o zaman da benim kurallarımdan çıktığınız için dayak yiyeceksiniz. Sizin normal olarak denizli masöz kızları ile görüşmeler yaptığınız zaman, kadınlar sizin sözünüzden çıkmaz. Ama benimle yaptığınız her görüşmede de sizler benim sözümden çıkmamanız gerekmektedir. Görüşmelerimi kendi evimde ve otellerde gerçekleştiriyorum. Elimde değişik seks oyuncaklarım vardır. Bu oyuncaklarım sayesinde yapacağımız her seks görüşmesi sizin beni mutlu etmeniz ve benimde sizin ruhunuza iyi gelecek oyunlarımla hem siz hem de ben memnun olacağım.

Benim sizlere verdiğim bir çok hizmet vardır bunlardan bazılarını yazmak istiyorum. Öncelikle şayet siz ayak fetişi bir erkekseniz benimle anı yaşayabilir ve bu görüşmelerimizde de fetiş escort olarak 36 numara olan ayaklarım sayesinde fetiş duygularınız sizi tatmin edecektir.

Benimle yapacağınız bütün seks ilişkilerimiz sırasında strapon takarak pasif olmak isteyen tüm erkeklere de rol değişimi olarak görev yapabilirim. Eğer ki isterseniz o zaman sizler de benim aşağıda vermiş olduğum telefonumdan arayabilirsiniz.

Ben normal bir bayan olmadığımdan da normal bir ücret kabul etmyeceğim. Bu yüzden benim hizmetime gelmek isterseniz o zaman sorgusuz ve sualsiz benim için evime gelmeniz ve benim kurallarım içerisinde seanslarımızın gerçekleşmesi gerekmektedir.

Listing ID: 5635cae1a5fc1eab

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın